Про нас

Умови роботи!

- Мінімальне замовлення на сайті від 1 одиниці товару.

- Ми не відшиваємо цю продукцію! МИ ВИСТУПАЙМО ТІЛЬКИ В РОЛІ ПОСТАЧАЛЬНИКА! Зверніть увагу! Що постачальники використовують усі можливі способи для демонстрації товару на сайті у найбільш вигідному світлі — використовується спеціальне освітлення для зйомки фотографій, речі згладжені та красиво драпіровані, хутряні вироби розчесані. Тому вже отриманий товар може дещо відрізнятися, наприклад, за яскравістю кольору (бути більшою або меншою мірою яскравим, ніж на фотографії), фактурі (різні тканини одного і того ж кольору виглядають по-різному).

- Прийом замовлень щодня в режимі он-лайн на нашому сайті.

- Після оформлення замовлення на Вашу адресу електронної пошти надається рахунок на оплату.

- Предоплату приймаємо на картку ПриватБанку у розмірі 100% вартості товару

- Термін збору замовлення від 1-го до 4-х робочих днів, у разі відсутності моделей на складі - до 7-ми робочих днів . Виготовлення взуття від 5 до 10 робочих днів.

- Відправлення замовлень ТК «Нова Пошта» та «УкрПошта»

-Обмін товару можливий протягом 14 днів з дня його оплати. До обміну приймається продукція без ознак використання та з оригінальною комплектацією (бірка; біжутерія, якщо вона йде в комплекті; упаковка).

Зверніть увагу, що взуття проводиться на замовлення, тому обміну та поверненню не підлягає!

У разі, якщо з якихось причин Вам не підійшов виріб, ми завжди раді допомогти Вам та замінити на інший розмір або іншу модель, при цьому вартість доставки в обидві сторони оплачується клієнтом.

Якщо Вам не підійшов товар, або Ви отримали пересорт або виріб із шлюбом, відправляйте його до нас. Після отримання ми проведемо експертизу; якщо виріб справді має шлюб, ми компенсуємо вартість доставки в обидві сторони та гарантуємо відправку якісного виробу.

Важливо! Просимо звернути Вашу увагу на те, що відтінок тканини може незначно змінюватись в залежності від кольору Вашого монітора. Фурнітура та прикраси, що входять до складу комплекту, можуть змінюватись в залежності від партії товару без попередження покупця.